Aktuális állások

A CÉZAR SYSTEM Vízgépészeti Kft. közel 20 éves, 100%-ban magyar tulajdonú középvállalkozás. A cég tevékenységi köre: szivattyú technika, vízgépészet szakterületeken történő értékesítés és szolgáltatás.

Főbb feladatok, munkák:

  • irodai adminisztráció
  • árajánlatok készítése, lekövetése
  • elszámolások készítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • a céges gépjármű flotta (kistehergépkocsik és személyautók) kezelése, lekövetése

Előny:

  • gépész-, épületgépész végzettség
  • felsőfokú végzettség

Szükséges tapasztalat:

  • minimum 1 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány és magabiztos vezetői gyakorlatst
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • szorgalmas, alázatos hozzáállás
  • problémamegoldó készség
  • jó kommunikáció

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, egy stabil alapokra felépített cégnél
  • minőségi eszközök, újszerű, folyamatosan karbantartott gépjármű flotta
  • belső oktatás, képzés
  • elismerés, előrehaladási lehetőség
  • nettó 350.000 – 420.000 Ft havi bér (szakmai tapasztalat függvényében)
  • kiváló munkáért, kiváló fizetés !

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület , Csillaghegy, 11-es főút mellett
(Árpád-híd és a Megyeri-híd irányából könnyedén megközelíthető telephelyen)

Forduljon hozzánk bizalommal! Töltse ki az űrlapunkat, és munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot!